| alexandru0995 a întrebat:

Salut băieți!
Am un audi a7 3.0 tdi si vreau sa ii schimb evacuarea, doar finala de la jumătate... aveti vreun video cum s.ar auzi daca ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Daca ti foarte mult la sunet iti recomand acelasi model pe benzina, nu se compara.

| badpanda a răspuns:

Tot tractoras care scoate fum negru ramane.

| Whitesnake99 a răspuns:

Tu nu poti sa scrii pe YouTube Audi A7 3.0 tdi exhaust sound? Depinde de marca de finala aleasa. Intra pe FB la Pilot Power Tuning sau Pilot Custom service, posteaza clipuri de la multe lucrari, inclusiv marca Audi. Spor!