| Răcoare_Iulian_1999 a întrebat:

Cam cât ar costa să schimb cutia de viteze la un BMW x5 cu tot cu mâna de lucru?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Cutia de viteze nu cred ca se schimba, eventual sa schimbi transmisia laughing cutia de viteze face parte din transmsie, e in acelasi corp.Deci nu stiu de ce romanii tot numesc trnsmisia cutie de viteze laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea merge sa intrebi la ceva service-uri sau sa intrebi pe forum-uri de profil. o sansa la un milion sa mai fie cineva sa fi schimbat o cutie de viteze la x5 p-aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plus ca n-ai zis an, nu nimic