| Piikachu a întrebat:

SALUT care stie vre un golf 3 inmatriculat diesel in 4/5 usi pana in 1500

Răspuns Câştigător
| massiv a răspuns:

S-ar putea sa gasesti pe auto.ro autovit.ro okazii.ro etc. cauta amanuntit ca s-ar putea sa gasesti ceva

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu exista asa ceva! Nimeni nu da un Golf 3 diesel in 1500 decat ne functional!

| alynutzu_8618 a răspuns:

Eu iti zic din experienta si sigur nu o sa gasesti un golf 3 la banii astia si diesel doar daca nu merge sau este rupttongue dar daca vrei uite bestauto.ro aici gasesti...