| maphiotul a întrebat:

Salut.
Care stiti ce diferenta e intre farurile Depo si Tyc? Dintre cei care ati avut pe masini ambele mărci.
Care is mai bune?
Nu imi recomandati Hella ca stiu si eu ca is cele mai bune.
Ma refer strict intre cele doua.
Mersi.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Nu e asa mare diferenta intre ele. Tot in aceeasi categorie de pret sunt.
Diferenta este ca, cumva, Depo mai face faruri in stil "tuning" in schimb ce TYC merge mereu pe aspectul standard.
Eu as merge pe TYC, nu am un motiv 100% intemeiathappy Dar am avut DEPO odata pe o masina si am fost cumva "dezamagit" de unele chestii la ele si cumva am ramas cu o parere proasta despre produsele lor.

| maphiotul explică (pentru OldSoul):

Ok,mersii
M-am mai uitat si eu intre timp si ai dreptate cu depo
Mie imi trebuie normale, clasice

5 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Ce rahat de masina ai?

| Mirceastudent208 a răspuns:

Sunt bune și alea Depo doar ca trebuie frecate cu un burete de sarma și axion înainte sa le pui pe masina ca sa le faci un strat protector

| maphiotul explică (pentru Mirceastudent208):

Cu Pur nu e bine?
Ai chef de glume koaye
ia viteză sa nu te injur

| IanosCsaba a răspuns:

Mizerii tyk sau depo m-am ferit sa cumpar.