| AnoNyMuSeR13 a întrebat:

Ce masina recomandati la un buget de 1000-1500E pentru un sofer incepator? Masina va fi folosita in mare parte in oras.

Răspuns Câştigător
| nugasescusernameliber a răspuns:

Cum scriau pe aici, poti sa-ti iei si la banii astia, dar de ce nu mai strangi un an sa-ti iei ceva calumea, macar la un 2500-3000 euro, sa te tina cativa ani, nu s-o vinzi dupa un an pe nimic sau sa-ti dai toate veniturile pe mecanici. Si daca iti iei la pretul asta, sa te astepti sa mai bagi in ea inca pe atata.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si care ar fi problema in a cumpara un polo sau o fiesta cu 1500euro?

| nugasescusernameliber a răspuns:

Din pacate la banii astia prea mult timp nu va fi folosita. Decat sa fi tot cu ea in service, mai bine mai stai un an si mai strange ceva.

| AnoNyMuSeR13 explică (pentru nugasescusernameliber):

Cam ce suma ar fi optima?

| nugasescusernameliber a răspuns (pentru AnoNyMuSeR13):

Cum scriau pe aici, poti sa-ti iei si la banii astia, dar de ce nu mai strangi un an sa-ti iei ceva calumea, macar la un 2500-3000 euro, sa te tina cativa ani, nu s-o vinzi dupa un an pe nimic sau sa-ti dai toate veniturile pe mecanici. Si daca iti iei la pretul asta, sa te astepti sa mai bagi in ea inca pe atata.

Răspuns utilizator avertizat