| Ioscaa1 a întrebat:

Ce masina pentru oras imi recomandati? Consum putin, undeva pe la 1500e?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Matiz. Mai dai 400€ și îl treci pe gaz și mergi aproape gratis.

| Ioscaa1 explică (pentru mihai69):

Si in 2 luni o vand pentru ca pica piesele din ea nu? conceptie de taran.

| mihai69 a răspuns (pentru Ioscaa1):

Ai mult mai multe șanse să curgă piesele din VW Golf (cu kilometraj probabil mânărit) decât dintr-un Matiz ținut în garaj și vândut de primul proprietar. Să mai spun și ce avantaje ai la plata impozitului, RCA etc? nu cred că e cazul - oricum vorbesc singur.
Iar părerea ta despre cei care îți pun mâncarea pe masă... mă abțin. Dar chiar și așa, nu e frumos să-i jignești.

| BogdanTHEMinion a răspuns:

Iti recomand un Volkswagen Golf 4....Gasesti in 1500e