| Cristian_Olteanu_1997 a întrebat:

Am buget 4000 euro ce sa aleg intre Golf V 2000 motorina 140 cai si Seat Leon 2000 motorina tot 140 cai? De ce Golf/De ce Seat

2 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Golf fiindca este o masina care se gaseste mai peste tot in Romania, deci vei avea de unde sa cumperi piese destul de ieftine, si consider ca golf-ul este o masina cu care nu poti da gresi, de ce crezi ca sunt atat de multe golf-uri? pentru ca lumea are incredere deplina in VW, si asta este clar, cu un golf nu poti da gresi, orice persoana ai fi, atat tanar cat si batran.

| theosinc911964rsr a răspuns:

Golf din 2000 e Golf IV nu V