| Începătorul988 a întrebat:

Ce parere aveti despre marca Ford in general? Dar motoarele facute de PSA?

23 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Din cate stiu primele masini fabricate au fost de catre Ford. Eu zic ca sunt ok, dar in opiniea mea nu se pot compara cu gama Vag sau altele.

| mihaicelsfant a răspuns:

Vrei sa iti cumperi ford?

| Ady117 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

A întrebat ce părere avem noi, cei care dorim să răspundem despre marca Ford, nu are legătură ceea ce ai spus tu cu întrebarea lui. Presupun că tu ai un Ford de vânzare dacă tot l-ai întrebat asta. Omul vrea să știe dacă această marcă este bună sau nu.

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Ady117):

Am 2 forduri si nu sunt de vanzare. daca imi raspunde i explic mai multe si ce sar strica

| Începătorul988 explică (pentru mihaicelsfant):

Am deja. 2. 0tdci fochs 2 facelift. Ma intrebam daca mai merita sa il tin, avand si masina iubitei mele tot hatchback. Golf 5 2. 0tdi 170

| Începătorul988 explică (pentru mihaicelsfant):

Zi.

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Începătorul988):

Eu zic ca merita totusi stiu ca iti place mai mult golfulaughingis bune amnd e bine ca nu e benzina golfu

| Începătorul988 explică (pentru mihaicelsfant):

Ambele imi plac in mod egal, dar nu vad rostul pentru a tine 2 masinii pentru oras. De asta.

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Începătorul988):

Mai bunicel golfu

| Începătorul988 explică (pentru mihaicelsfant):

Din ce punct de vedere

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Începătorul988):

Ce an sunt si cati km au? e ff bun motoru de golf2.0 tdi

| Începătorul988 explică (pentru mihaicelsfant):

2009 fordul iar golful 2006.
Km ambele ee invart pe la 250/300, 000

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Începătorul988):

Ce ai zice sa le vinzi pe amd si sa iei cv 2010 in sus?

| Începătorul988 explică (pentru mihaicelsfant):

M-am gandit, dar inca nu gasesc ceva care sa imi placa. Nu vreau nici sa mai investesc multi banii intr-o masina, bugetul meu fiind de maxim 5500€ pentru o alta masina.

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Începătorul988):

.tu ai nevoie de bani de vinzi o masina?

| Începătorul988 explică (pentru mihaicelsfant):

Nu. Doar ca nu vad rostul pentru a tine 2masini de oras. Mai ales ca nu avem locuri de parcare la bloc

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Începătorul988):

Cel mai bine le vinzi pe amnd si iti cumperi una mai noua

| Începătorul988 explică (pentru mihaicelsfant):

Nu vreau sa dau mai mult de 5500€ pe o masina. Degeaba le vand pe amandoua, ca tot in bugetul acesta m-as incadra. Nu vad rostul sa dau banii pe ceva mai scump

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Începătorul988):

Care ti se pare mai stabila si mai confortabila? fordu?

| Începătorul988 explică (pentru mihaicelsfant):

Ambele in mod egal. Golful parca stai mai bine in scaun.

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Începătorul988):

E bun motoru de golf 2.0 tdi

| JulyDreams a răspuns:

Eu cred ca Ford vine de la fix or repair daily laughing