| Wordofthat999999 a întrebat:

Salut! Cum a fost la voi prima zi de conducere? Maine fac prima ședință de condus.

8 răspunsuri:
| Anonimu7041 a răspuns:

Salut!
O sa îți explice niște lucruri de baza la mașină si apoi probabil, dacă vrea, o sa începeți sa conduceți puțin prin zona.
O sa fie bine, stai liniștit!

| RAY a răspuns:

A fost si ultima oara când am condus, multa bafta si fii atenta, fii atenta, fii atenta, ai răbdare si pune si tu întrebări, vezi de un xanax ca te apuca timiditatea si clar ca o sa uiți totul, nu fii speriata daca nu înțelegi sau frica ca nu vei reuși, iți doresc mult succes.

| Paly32 a răspuns (pentru RAY):

Omule, cum cct sa ii spui sa ia Xanax înainte să conducă

| Paly32 a răspuns:

Au fost emoțiile alea că în sfârșit pui mana pe volan
Prima ședință e mai relax
Dar după, o sa ceri sa le faci mai repede ședințele

| DjSannan a răspuns:

Fiecare persoana e altfel so fiecare iti va spune dupa stilul lui. Per general tu trebuie sa inveti, sa fi atenta si sa pui intrebari multe. In rest dar nu in ultimul rand ia cat mai multe ore de condus extra. Te va ajuta. Si un sfat, de la mine :Intotdeauna fi atenta la ceilalti participanti la trafic. Dupa cativa ani de condus iti vei da seama ce am vrut sa spun. Mult noroc si fara evenimente.

| Violleta2022 a răspuns:

Emotionanta!

| Girly97 a răspuns (pentru RAY):

Xanax inainte sa conduca?! Pe bune?!

| RAY a răspuns (pentru Girly97):

Iti stapaneste emotile