| anonim_4396 a întrebat:

Salut, dacă am becuri normale galbene și vreau să-mi pun de culoare albă, câte becuri trebuie sa cumpăr? 2 pentru fiecare: poziție, faza lunga, faza scurta?

Răspuns Câştigător
| TheTom7 a răspuns:

Da, 2 pentru fiecare, iti recomand daca tot vrei sa le schimbi sa iei de la Philips 130%. Am pe faza scurta de cateva luni la un mert w212 si pot spune ca sunt mult mai ok, cel putin pentru mine e o lumina mai placuta si se vede mult mai ok. Daca iei becuri de astea lasa-le cu o treapta mai jos de preferat, sa nu ii deranjezi pe altii.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai sa ghicim ce masina ai, ce faruri are si cate becuri.

| 07gabriel07 a răspuns:

Da 2 pentru fiecare, desi eu nu ti-as recomanda sa schimbi culoarea becurilor, daca masina a venit cu culoare galbena din fabrica lasale asa. Poti doar sa pui becuri de o putere mai mare ca sa vada mai bine si atat.