| albastru777 a întrebat:

Salut, de curand am achizitionat un scuter electric chinezesc, vreau sa stiu de ce nu imi indica corect viteza de deplasare, pot face ceva in aceasta privinta?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate are vitezometrul defect. Du-l inapoi si cere-le sa-ti schmbe vitezometrul, ca fara ala, nu-i poti face RAR-ul si nici nu o poti folosii.

| romeo78 a răspuns:

Ținând cont că este nou, în garanție, mergeți la firma de unde l-ați cumpărat și cereți să vă rezolve problema. Probabil e vorba de consultații medicale vreun contact imperfect.