| floryan221 a întrebat:

Salut! Dețin un passat b6 2.0 BMR cu faruri bi-xenon cu reglaj automat și am o problemă cu farul stâng. Ele înainte de pornire își fac un check in stanga-dreapta sus jos. Cel din stânga nu își mai face acel check in stanga dreapta. Știe cineva care este problema?

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fa o diagnoza, curata mufele farului... Din moment ce ala din dreapta isi face programul, cred ca stangul are o problema, de conexiune sau motoras.