| pHantom1976 a întrebat:

Salut, dupa ce am schimbat siguranta de 10A pe ENG BAR 1 si ENG BAR 2 mi-a aparut in bord Check engine, unde am citit codurile o sa las link cu screenshoturile acum codurile sunt grupate. Ideea e ca pana sa schimb sigurantele nu imi dadea in bord codurile respective iar probleme cu masina am avut dinainte sa imi apara in bord check engine, nu mai tragea mai mult de 110 km/h in treapta a 5-a. https://ibb.co/D9Cg7qy

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Erorile sunt irelevante, toate sunt de circuit sau tensiune scazuta.
Sterge-le cu motorul pornit, si vezi ce mai apare.
Despre cum trage masina, vorbim dupa ce iti cumperi o diagnoza, spui motorizarea si ne arati valorile MAF, MAP, cerintele softului samd.

| pHantom1976 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

N-am tester vedem pe la 5 cand imi face testul ce imi zice