| Idriceanu_Robert_1980 a întrebat:

Este bun sa cumpar un Volvo S60 din 2002, 2.4 benzina? E puternic, confortabil, fiabil.

Răspuns Câştigător
| Nume2 a răspuns:

Cei de la Volvo fac masini foarte bune. Deci ai putere, fiabilitate si comfort.

| Nume2 a răspuns (pentru Nume2):

Am uitat sa adaug ca motorul cam mare o sa iti manance ceva banuti.

| Idriceanu_Robert_1980 explică (pentru Nume2):

Foarte comfortabila si asezata pe sosea nu auzi nimic de afara daca ai geamurile inchise nici nu o simti te fura la viteza cu 120 practic stai.Mi-a zis un prieten care are un s60 din 2001 2.0 turbo ca asta al meu are cuplu ff bun si cutie de seria 5.Chestia e ca ma mira consumul dabea ce am fost la mare cu prietena si bagaje la 200km/h mi-a scos 9% consum.Imi ia mult in Bucuresti. cu dat la ea.

4 răspunsuri:
| Lukasz a răspuns:

Da.Cum a zis si Nume2, Volvo fac masini bune.Aici depinde si de bugetul tau, daca iti place happy, daca tie iti place de ce pui intrebare pe TPU.Va fii masina ta, nu a noastra laughing
O zi buna!

| Idriceanu_Robert_1980 explică (pentru Lukasz):

Am cumparat unu din 2002 cu 150k km reali cumparata din Romania luata de la un om in varsta..pe benzina motorizarea este 2.4 impecabila masina am dat 3500 de euro pe ea