| Dada55 a întrebat:

Fac scoala de soferi si as vrea sa ma transfer pentru ca intructorul nu se comporta adecvat... Are o atitudine superioara si nu isi da deloc interesul. De cate ori ii pun o intrebare legata de condus se enerveaza si imi spune sa caut singur raspunsul si sa i zic data viitoare. Am facut 14 ore cu el... Ma pot transfera si sa continui orele de condus de unde am ramas?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Daca scoala de soferi are mai multi instructori auto, ai putea cere schimbarea celui care te invata pe tine sa conduci. Spune problema conducerii scolii la care te-ai inscris si sigur se gaseste o rezolvare. Daca e unicul instructor, ori il suporti pana la capat, ori ceri scolii sa vorbeasca cu el si sa-si schimbe atitudinea fata de cursanti.

1 răspuns:
| stefandaniel94 a răspuns:

Pai mai ai o singura ora cu el...de ce l ai mai schimba?