| overdose90 a întrebat:

I s-a mai intamplat cuiva, la scoala de soferi, sa ii scrie intructorul ca a condus 2 ore, si de fapt a condus mai putin? Adica sa fure din timpul de conducere al elevului.

Răspuns Câştigător
| covexrobu a răspuns:

Asta se practica peste tot. Eu am facut undeva la 16 ore pentru categoria B si in carnet aveam trecute vreo 25 de ore. La C si C+E am facut 10 ore din 59, dar in acele 10 ore au fost si cele 2 examene deci am facut 6 ore cu camionul si inca 2 cu remorca.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie mi s-a intamplat ceva asemanator dar ajunsesem acasa cu vreo 10 minute mai devreme

| ALEx_7862 a răspuns:

Nu e adevarat eu am facut 2 ore de mers incontinuu. pentru ca de asta am dat banii:X

| GdX a răspuns:

Da, eu faceam o ora, o ora jumate si erau trecute 2 fura toti sa ii ia naiba.

| Mihai0eu a răspuns:

Da, mai mereu
2 ore de condus pentru un elev e destul de obositor

| addme a răspuns:

O ora de conducere inseamna in mod normal 45 de minute. fiecare cursant in mod normal trebuie ca la 45 de minute sa stea 15 minute! deci teoretic 2 ore inseamna 1h30 happy
eu cand am facut scoala ma tinea efectiv vreo 45-50 de minute. dar era de ajuns!
spor la condus!

| elena a răspuns:

Oho...romanul nu s-a nascut poet, ci HOT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pe instructor il durea burta si voia sa scape cit mai repede. Cred ca n-ai fi fost prea fericita daca nu se mai putea tine si... devil

| 80Cris a răspuns:

Da, mi s-a intamplat!