| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Fratele meu vrea o masina buna si are bugetul de 6000-7000 de euro.Se uita dupa: Golf 6, Ford mondeo dupa 2008, Renault fluence si bmw 320d.Care din masinile astea le poate gasi in Germania la bugetul de mai sus? Alte pareri?
Nu sariti cu gura, eu doar intreb deoarece ma gandesc ca o sa aiba norocul de a gasi o masina buna si ieftina in Germania si care sa nu fie foarte avariata.

Răspuns Câştigător
| XcCrSsX a răspuns:

BMW 320D, si multe alte modele, in Germania gasesti si bmw la 1.000 de euro in buna stare big grin dar la 6000 de euro cred ca o sa gasesca unul excelent big grin.Cautati si voi pe site de vanza cumparare in Germania e imposibil sa nu gasesti unchiul meu a luat un BMW la 5.000 de euro nu schimbat nimic la el l-a luat din 2014 big grin.Mult noroc big grin

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Gaseste, stai calm, gaseste. Sa se uite pe mobile.de si sa aiba grija sa ia musai de la proprietar. Primul proprietar, de preferinta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu as recomanda o Astra H 1.9 CDTI.
Poate chiar Insignia sau Astra J.
Intra pe www.mobile.ro ca sa vezi cam care sunt preturile, selectezi sa-ti arate doar masini din Germania.

| bespira a răspuns:

Poti sa te folosesti de mobile.de