| catalin542000 a întrebat:

Salut.
As vrea sa achiziționez o masina, însă nu ma pot decide dintre ford mondeo titanium 2016 si renault talisman 2016.

As vrea câteva păreri de la posesorii de renault talisman si de la posesorii de ford mondeo titanium in legatura cu mașinile, care masina este mai confortabilă, mai fiabilă, care este mai dotată.

Deci vreau niște păreri despre aceste masini.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mi se pare cam stupida intrebarea.
Daca tot vrei sa la iei sh, cauta ce dotari te intereseaza pe tine. CA poate vine un proprietar de Talisman full si o sa zica ca masina lui e mai dotata decat un Mondeo chel. Si e clar ca un proprioetar de Mondeo nu o sa zica ca masina lui e mai proasta ca un talisman sau invers.