| alecs94 a întrebat:

Salut, golf 4 merita cumparat?, dati-mi niste site-uri cu anunturi pentru golf 4

Răspuns Câştigător
| ionutzsteaua86 a răspuns:

Volkswagen sunt masini foarte reusite atat din punct de vedere tehnic cat si din cel ai diesignului interior-exterior(diesignul tine de cele mai multe ori de gusturi asa ca daca tie iti place masina...why not?). Golful este un model reusit si ieftin de intretinut.Chiar daca VW Golf nu este fabricat in Germania nu este o problema semnificativa deoarece piesele tot nemtesti sunt.Din cate stiu Golful nu iti face probleme majore sau daca ai noroc nici minime, dar sa nu te astepti sa nu ti se arda vreun claxon, proiector, bec etc(lucruri minore care nu supun costuri de reparatie mari) pentru ca nici Mercedes de exemplu nu e ferit de astfel de "probleme ". parerea finala:DA! SE MERITA SA IEI UN VOLKSEAGEN GOLF (parerea mea si nu numai!)deci SUCCES in alegerea masinii. fundita?;;)
www.auto.ro
www.autovit.ro
www.autoscout.ro

5 răspunsuri:
| dudutm a răspuns:

VW sunt masini foarte bune si se merita golf4. Cauta sa aiba km cat mai putini la un pret acceptabil.

| Sofer a răspuns:

Golf 4 1.9 TDI.

| X a răspuns:

E o masina destul de ieftina, full opt, usor de intretinut www.okazii.ro ai aici detoate

| vasy_1796 a răspuns:

Orice wolkswagen merita cumparata pentru ca sunt masini foarte bune. golf 4 e o masina ok daca vrei sa iti aduci masina de pe germania incearca www.autoscout24.de daca nu autovit.ro.