| aimullah123 a întrebat:

Salutare!
Va rog frumos sa imi dati si mie niste linkuri cu anunturi de masini de vanzare pana in 3000 euro care chiar merita cumparate. Motor minim 1.6, manuala, minim 4 usi. Si sa nu fie anunt d-ala din care sa iti iei teapa big grin Cele mai bune primesc funda! Eu imi doream un golf 5 d-ala cu volan cu multi craci dar gasesc numai masini foarte uzate. Si toti ascund km reali. sad

10 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Salut! Cauta pe olx renault megane 2 break din judetul tau, sunt masini bune, confortabile, ai spatiu destul in ea, dotarii multe. Si eu mi-am cumparat un megane 2 break din 2005 1.6 benzina si nu am avut nicio problema cu masina.

| sierra1 a răspuns:

Diesel sau benzina

| aimullah123 explică (pentru sierra1):

Mi-e indiferent

| aimullah123 explică (pentru sierra1):

Cred ca e mai bine pe Benzina ca nu o sa o folosesc zilnic multi km

| Bogdan2109 a răspuns:

In primul rand, nu ti sugerez la bani astia un golf 5 deoarece poate avea multe probleme si nu merita!
In al doilea rand, eu zic sa cauti cam ce fel de masina iti place tie si sa te consulti cu cineva chiar priceput la asta, eu am sa ti las niste marci de masini chiar bune la acest pret! Nu pot sa ti dau link deoarece nu stiu din ce zona esti!
-VW golf 4 1.6 16 V
-VW Bora 1.9 TDI AJM, 1.6 16V
-Seat leon 1.9 TDI ALH
-Seat Toledo 1.9 TDI AJM

| aimullah123 explică (pentru Bogdan2109):

Pe langa Bucuresti.
Dar ce ai scris tu acolo arata naspa la interior sad
Te simti ca intr-un cotet
De ce e asa greu sa cumperi o masina? life is a ***

| aimullah123 explică (pentru Bogdan2109):

Opel astra pana in 3000 gasesc ceva ok?

| Bogdan2109 a răspuns (pentru aimullah123):

Am inteles ca sunt cam stricacioase opelurie! Iar in bani tai nu ai lua o masina mai frumoasa!

| Viorel7281 a răspuns:

Tata isi vinde masina acum, e un Apel Astra G, e destul de veche 2002 si costa in jur de 1650 euro. https://m.olx.ro/......bNDOK.html arunca o geana poate te intereseaza