| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Ati avut vreodata probleme cu politia?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergeam pe drum cu un cd in mana si pe la spate au venit mascatii cu o patrula, s-au oprit au coborat din masina si m-au luat la intrebari ca ce am in mana una alta.

| IrinaAndreea a răspuns:

Am luat o amenda pentru ca am traversat la 5 metri distanta de trecerea de pietoni. straight face

| EstiFericitaSauTrista explică:

Cobra47 cautau droguri digitale in format mp3 laughing

| KeepCalm a răspuns:

Dahee hee Cand eram mica sunam la linia fierbinetelaughing Imi placea sa le aud pe alea cum se miaunalaughing. Si m`am trezit cu ei la usahee hee Bine ca m-a scos mamalove struck

| Zenithf a răspuns:

Dormeam odata ca si calul, pe drum spre casa, si ma trezesc cand aud un aro in spate, era de-al politiei, imi verifica politistul buletinul si apoi imi zice ce-am adormit asa, la doi pasi de casa. laughing

| Simona a răspuns:

Pai nu...am doar 16 ani

| Ramona_5995 a răspuns:

Nu, si sper sa nu am puppy dog eyes.

| ClaudiuN a răspuns:

Da, m-au prins fara vesta...

| Florys a răspuns:

Da! De mult ori am avut probleme, pe toata amenzile scria deranjarea linistii publice.

| DeeeaBaaa a răspuns:

Mdaa...ne'a prins ca fumam in tuburile de la o gradinita laughing oh go on

| Lavinia_8386 a răspuns:

Nu.nu am avut.

| st3f a răspuns:

Doar cu rutiera de f f f multe orirolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor