| nitropin a întrebat:

Imi doresc si eu sa imi cumpar un Subaru Impreza.
WRX STi 2, 0 Turbo 4WD din 2006 cu Turbo Flutter instalat.
Merită?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Subaru e masina buna, problema e ca e veche masina care o vrei tu. Nu ai 20k ca iti recomand eu honda civic type R sau subaru brz numai bune

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Si cine ai vrea sa iti raspunda?
Aia e o masina de raliu, nu gasesti prea multi romani care sa circule cu asa ceva.

| xRaffy a răspuns:

Mașina ii faina. Dacă ai buget pentru ea și ai cu ce sa o întreții e alegere faina. Am văzut mașina asta în Fast and furious 2009! Condusa de Paul Walker.

| Kanekicchi a răspuns:

Ar trebui sa intrebi un specialist daca vrei un raspuns pe gustul tau, opinia mea este asta: nu merita, O sa dai bani pe O prostie