| andy5589 a întrebat:

Salut, la sfarsitul lunii am de dat sala (examen auto). aveti vreun sfat? gen cum sa invat mai bine. ce sa fac. vreau sa iau din prima!

5 răspunsuri:
| Dragosalx a răspuns:

Citeste Codul rutier pe intelesul tuturor este o carte rosie... foarte buna si explicita! Succes

| AdiSR a răspuns:

Citeşte măcar odată legislaţia şi intră pe site-urile:
drpciv.ro
urssur.com
şi fă chestionare foarte multe. Pe drpciv.com o să-ţi apară întrebările de la sală. Fiind site-ul direcţiei de permisuri, Pe urssur.com sunt aceleaşi întrebări doar că vei găsi şi soluţiile la întrebările de pe drpciv.
Succes

| andy5589 explică:

Pe drpciv fac chestionare.o sa raman la site-ul asta.vad ca e foarte ok.
PS: andrey2012 nu merge sa iti dau mesaj.

| andrey2012 a răspuns:

Da,fa-ti un cont pe DPCRIV si fa testele acolo pentru ca intrebarile de acolo iti vor pica la examen. Daca vrei sa te ajut trimite-mi un mesaj cu id-ul tau si iti spun mai multe.Succes!

| CrEtZu203 a răspuns:

Iti spun eu pretenash cel mai bine fa multe chestionare uite aici www.drpciv.ro e super inveti si repede success