| sergiumoldo41 a întrebat:

Salut, ma joc Live for speed de ceva vreme, am invatat foarte bine sa fac drifturi, mi-am facut harti toate prostiile, am o problema cand vreau sa ma joc multiplayer nu ma lasa imi scrie prostia asta,, unexpected size packet"
Ma poate ajuta si pe mine cineva sa rezolv treaba asta si sa ma joc in retabig grin
FUNDA

2 răspunsuri:
| iulyan_9096 a răspuns:

Daca vrei sa joci LFS online trebuie sa il deblochezi cea ce nu este o idee atat de buna pentru ca costa multi bani, dar poti sa il deblochezi si fara bani (si eu l-am deblocat asa).
Uita-te la acest video si ia-ti pack-ul din descriere:
http://www.youtube.com/watch?v=iMx7p31mrOo
Sper ca te-am ajutat :D.

| wsereqd a răspuns:

Nu ai pachetu ala ...pentru multiplayer trebuie sa il cumperi.casa il poti juca multiplayer.sau daca l-ai cumparat nu l-ai cumparat pe ala care include si packetu multiplayer l-ai cumparat pe ala care include sa faci masini sau nu-s...trebuie sa iti iei packetu ala care include multiplayer funda?