| B_Elvis_Alexandru_1990 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu câteva păreri despre 2 mașini? As vrea să îmi cumpăr una si la aproximativ 3500 euro. Am de ales între golf 5 plus motor de 1.9 tdi cu 105 cp din anul 2007, din câte am mai citit ca asta ar fi fiabila și mai ieftina la piese. Iar a doua mașina ar fi un Renault Megan 3 motor 1.5 dCI cu 110 cp din anul 2009-2011. M-ar interesa dacă are cineva una din ele cât de mulțumiți sunteți și care ar fi mai bună. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Motorul 1.9 tdi e cel mai tare/fiabil, ia-l că faci bine!

| Illuminati2016 a răspuns:

Tocmai ce am lust permisul azi pe un golf 5 plus, masina se conduce excelent