| Bloock a întrebat:

Salut, marți voi merge la sala pentru categoria de permis B. Cum as putea sa îl iau garantat. Fac chestionare pe scoala rutiera, toate cu 25/26 rar 24 dar tot am frica ca nu îl voi lua.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Odihneste-te bine in ziua si noaptea premergatoare iar la examen fii calm, nu te grabi, gandeste si sigur vei reusi.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Invață. Nu risca sa dai spaga ca nu stii ce se poate intampla.

| Bloock explică (pentru darrio2007):

Nu știu de unde ai dedus ca as avea intenția de a da șpagă, da hai

| sierra1 a răspuns:

~ la sala pentru categoria de permis B. Cum as putea sa îl iau garantat.~

Garantat zici? tu vrei să sugerezi că e necesară șpagă?

| Bloock explică (pentru sierra1):

Ma refer sa nu o pic.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fa chestionare pe site-ul oficial www.drpciv.ro
Cele de pe alte platforme decat oficiale, de multe ori sunt la nivel de gradinita si nu te invata nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Învățând ????

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la ultimele tale 100 de rezultate.
vezi cate ai picat
ala e procentajul tau de,, garantat,,.
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exemplu am 95 luate si 5 picate.
atunci am o sansa de 95% sa iau sala.
intelegi?