| Lester23 a întrebat:

Salut. Merge sa pun bujii din iridium la golf 4 1.6 16v 105cp cod azd? Sau trebuie sa fac ceva modificari? Si daca merg, de care recomandati? Mersi frumos

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Daca se portrivesc acolo sa le infiletezi, nu e nici o problema, pune bujii de care vrei tu.

Orice bujie care e la vinzare este buna pentru orice masina.Ca uni zic unele is mai bune ca altele, or fi, dar de functionat toate functioneaza.
Ca idee, eu as pune ce a fost pus de fabrica, ca bujii, chiar daca is unele mai bune, eu asa as proceda.

Nu stiu daca fac alea vreo diferenta cas din iridiu, pana la urma toate fac cam acelasi lucru.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Merg fara probleme, atat timp cat sunt compatibile codurile.
Nu stiu sa-ti recomand vreun model anume, nu prea umblu cu benzinare.