| aduadall2 a întrebat:

Salut, mi-a venit contactul universal de pe roco, piese cel la 15 lei are 4 fire alb/negru, negru verde, rosu eu la scuter am alb, rosu, negru, verde as dori si eu sa stiu cum vine montat.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la servis auto sa ti faca un specialist nu stim cum vin firele nu te baga ca ia foc scuterul.

| Adrian_Rabulea_Valeriu_1985 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Taci dracu daca nu vrei sa ajuti omul, mergi la service, altceva nu sti...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adrian_Rabulea_Valeriu_1985):

Te raportez imbecilule idiotule