| Xander112 a întrebat:

Salut! Mitsubishi Outlander XL (dupa 2008) sau Citroen C-Crosser (tot dupa 2008). Stiu ca sunt 85% identice, dar totusi care e mai buna? Dau funda!

2 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Outlander XL vine cu un motor puternic și cu o transmisie automată, oferind un bun raport calitate-preț, manevrabilitate buna și o bună eficiență energetică. Este echipat cu caracteristici moderne, cum ar fi sistemul de navigație și sistemul de sunet surround.

C-Crosser, pe de altă parte, este echipat cu un sistem de suspensie confortabil și o cabină spațioasă. Acesta vine cu o varietate de caracteristici moderne, cum ar fi sistemul de control al stabilității și sistemul de asistență la parcare.

| helpforyou a răspuns:

Eu as opta pentru Citroen, dar alegerea este a ta, in functie de necesitati.