| Legend04 a întrebat:

Salut, pe 4 mai am dat sala (examenul auto - proba teoretică) si am picat cu 21 de puncte din cauza neatenției. Mi-am refăcut o reprogramare pe 25 mai și vreau să știu următorul lucru, trebuie să mă prezint din nou la ghișeul unde iti faci poza, semnătura și iti verifica dosarul? Vreau să știu dacă trebuie să mă prezint din nou, pentru ca am programarea la ora 9:40 iar examenul stiu ca începe la 11 30, este necesara prezență iarăși la ghișeu ca sa fiu strigat la examen la 11 30? Asta in condiția in care sunt deja in baza lor de date.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andreidmbm a răspuns:

Nu pot sa iti raspund la intrebarea ta, in schimb iti pot da un sfat legat de examenul teoretic. Sa faci chestionarele de pe https://www.scoalarutiera.ro/, sunt exact intrebarile care se dau si la sala. Multa bafta!

| Dvi2002 a răspuns:

Nu. Doar te programezi pe net si te duci sa dai sala.

| kameliae a răspuns:

Buna! Nu stiu sa iti raspund la intrebare, dar si eu iti recomand scoala rutiera.Repeta mediul de invatare de 3 ori sau de cate ori ai nevoie. Unele intrebari sunt create doar cu scopul de a te incurca, asa ca repeta intrebarile de mai multe ori.
Si eu am dat sala(ba chiar ieri) si am luat-o.Iti recomand sa te testezi din cand in cand si pe site-ul oBicial drpciv(simulare examen)
Succes!