| Shac0 a întrebat:

Salut, (pentru cei cu motociclete) am si eu o dilema. Stiu ca o sa fie o prostie ce o sa intreb dar, vreau sa-mi cumpar kawasaki ninja 250r (pentru A2) din cate stiu eu, si ma intrebam daca am 1, 72 inaltime si 70 kg oare imi e buna motocicleta? Adica, in momentul in care stau pe loc ajung cu picoarele pe jos ca sa o pot tine? (Multumesc frumos pentru raspunsuri!)

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că nu o cumperi online. O probezi, o "călărești", vezi dacă ți se potrivește și apoi treci la acțiune!

| Shac0 explică (pentru sierra1):

Ok, mersi

| sierra1 a răspuns (pentru Shac0):

Să fii iubit!