| Danu22 a întrebat:

Salut, pentru un tip scund asa ca mine (165) ar fi ok o masina precum Porsche Cayenne?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La pretul pe care il are, nu.

| RAY a răspuns:

Masina e frumoasa, vrei sa isi depasesti complexul de inferioritate cu masina asta, parerea mea e ca e cam mare, vezi de una mai mica, consum mic, poti parca oriunde

suntserios
| suntserios a răspuns:

80% din șoferii de cayenne sunt femei la noi, dacă ele pot tu de ce nu ai putea

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cunosc doi proprietari de asa ceva, unul are vreo 1.70 si ceva, celalalt vreo 1.50
Unul proprietar de firma de deseuri, celalalt tigan interlop laughing
Deci grija la eticheta...