| DariusVLN a întrebat:

Salut! Portierele de pe partea dreapta de la masina nu mi se descuie atunci cand apas pe telecomanda. Trebuie sa le deschid din interior si dupa merg deschise si de pe exterior. Este destul de incomod faptul ca trebuie prima data sa le deschid de pe interior, stie cineva rezolvarea?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, cei din service stiu rezolvarea.
Un electrician dotat cu diagnoza ti-o face rapid, daca e vorba doar de un fir intrerupt.
Mai naspa ar fi ca "firul" sa fie intrerupt in modulul de inchidere, nu in instalatia masinii.

| Trixt3r a răspuns:

Nu prea ma pricep prea bine, dar ma gandesc ca poate sa fie un senzor, un motoras ceva. Te-ai gandit sa mergi pe la un service sa-i intrebi?

| Mavni a răspuns:

La un service nu au stiut?