| Anonimul366363 a întrebat:

Salut, pot sa îmi schimb buletinul după ce am făcut analizele pentru școala de soferi și am predat dosarul la școala de soferi? Acum am început școala de soferi numai.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are nici o importanta, dupa preschimbarea CI vei da o copie de pe noua CI si aceasta iti va fi trecuta pe fisa de scolarizare pe care o primesti la terminarea scolii de conducere.

| Plato a răspuns:

Desigur ca poti.

| Anonimul366363 explică (pentru Plato):

Întreb pentru ca pe fisa de școlarizare e trecută data emiterii cartii de identitate actuala care s-ar schimba dacă as schimba cartea de identitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce treabă ar avea școala de șoferi cu schimbatul buletinului?

| Anonimul366363 explică (pentru anonim_4396):

Pe certificatul de absolvire a scolii pe care e trecută stampila de la analizele medicale ca sunt apt. etc, am datele personale dintre care și data emiterii cartii de identitate care s ar schimba dacă mi as schimba buletinul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimul366363):

N-are nicio treabă

| Veninul a răspuns:

Salut vin ca sa te lamuresc fiindca am trecut acum 2 luni prin asta vad 100%raspunsuri eronate asa ca nu le baga in seama daca ti-ai schimbat buletinul vei avea nevoie de o noua copie de buletin la dosar pentru a dovedi ca ai 18ani dat fiind faptul ca tu nu aveai 18ani cand ai inceput legislatia si intocmirea dosarului.