| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni. De curant am cumparat un renaut megane din 98. 1.6 benzina cu acte valabile de germania. Cum asigurarea a expirat pe data de 14 luna aceasta am Is sa scot numere rosii... surpriza mare pt mine este ca la inmatriculari am aflat ca masina avusese deja 3 randuri de numere scoase. Acum as vrea sa stiu cum a fost posibil asa cv de moment ce masina avea deja asigurare si itp valabil si 2
Pot face asigurarea pe numerele de germania in tara... itp am inteles ca merge.
Inca ceva ca de final. cam cat mar costa sao inacriu pe ro

1 răspuns:
| WhOo a răspuns:

Sa o inscrii te ajunge undeva pe la 3000 lei