| aliceman a întrebat:

Salut prieteni, vreau sa cumpar o dacie 1310, dar noua taxa ma cam descurajeaza, as vrea sa o iau car fara sa o transcriu, am auzit ceva cum ca as putea face o procura la notar ca sa nu o mai transcriu, stie cineva ceva in legatue cu asta?

1 răspuns:
| goejoy a răspuns:

Da iti poate da proprietarul procura cum ca tu circuli cu ea, asta se face de obicei la notar. banuiesc ca taxele si etc le vei suporta tu?
sau mai simplu platesti taxa de vreo cateva mii de euroi si nu ai probleme laughing