| ghostk1dd a întrebat:

Salut.stie careva cum dau examenul la permis pentru categoria,, C",, CE"? Stiu ca la examen vor fi chestionarele de pe drpciv.dar m-am uitat si n-am vazut categoria,, CE" doar cat.C. dau doar chestionare la examen pentru.c.. ca sa am "'CE?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Apare C+E sau E dar nu merge pe drpciv, e o eroare de la ei ca nu lau pus in functiune

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Chestionarele pentru C+E in e-drpciv se afla la sectiunea E. In DRPCIV intrebarile de la C se aplica si la C+E. Partea teoretica va fi floare la ureche, eu am batut recordul la C+E facand intrebarile in 48 de secunde si la C in 2 minute si ceva. Acum s-au schimbat legile pentru C poti da la 18 ani si la C+E iti trebuie 21 si la D 24, am toate subcategoriile

| ghostk1dd explică (pentru mgtow):

Dar nu am vazut cat. E pe drpciv.ro desi am cont

| ghostk1dd explică (pentru mgtow):

Apare doar C si restul sunt D D1 etc fara E sau C+E

| mgtow a răspuns (pentru ghostk1dd):

Apare C+E sau E dar nu merge pe drpciv, e o eroare de la ei ca nu lau pus in functiune