| CostiS98 a întrebat:

Stie cineva daca pot să pun subwoofer pe un corsa c, mentionez ca am radioul acela original. Si in spate nu are decat mufa principala si pe cea de radio, si mă gandesc ca poate pot face cumva din mufa aceea să plec in amplificator si asa mai departe
Multumesc!

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Fie cumperi un amplificator cu hi-imput, si iei semnalul de la boxele din spate, fie cumperi un adaport hi-low pe care-l montezi la player. Acum desigur, recomandat ar fi sa inlocuiesti playerul cu unul cu iesire rca pentru a avea o calitate mai buna a sunetului. Insa pentru asta trebuie un player de la Sony, Alpine, Pionner, celelalte nu au un sunet asa de bun.
Dar decizia iti apartine.

| Sofer a răspuns:

Iti trebuie un casetofon cu iesire subwofer.