| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Stiti cat costa litrul de benzina normala acum in Ungaria?
Pretul actualizat.
Mersi

9 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Cam 8 lei este litrul.

| maphiotul a răspuns (pentru Sophieka):

Benzina?
Sau motorina?
Si ma intereseaza cea normala, adica mai ieftina

| Sophieka a răspuns (pentru maphiotul):

La intrebare am raspuns. Ai specificat cat este litrul la benzina normala. Este 8 lei.
Motorina undeva la 9 lei.

| maphiotul a răspuns (pentru Sophieka):

Ok.
Te-am intrebat inca odata pentru ca nu am incredere in femei la domeniul auto sa zic așalaughing
Scuzehappy
Dar duminica o sa am drum prin Ungaria si daca e asa cum ai zis o sa revin cu o fundă pentru tine happy

| Sophieka a răspuns (pentru maphiotul):

Cat e litrul pana la urma? Ai sters intrebarea.

| maphiotul a răspuns (pentru Sophieka):

Cam atata cat ai zis.
Problema mai grava e vignieta de 20€

| Sophieka a răspuns (pentru maphiotul):

Da, in 2022 am platit spre 100 lei pentru o luna sau o saptamana.

Oricum rusinica pentru stergerea intrebarii. Nu trebuie sa fugi, lumea nu uita.

| maphiotul a răspuns (pentru Sophieka):

In 2022 era 12€ vignieta.
Acum e 100 de lei.
Ti-am zis ca voi femeile vorbiti aiurea cand e despre domeniul auto

| Sophieka a răspuns (pentru maphiotul):

Tu stai cred ca toata ziua cu fundu pe net si nu faci nimic altceva... Eu stiu ce am scris, ca doar am iesit din tara si am luat vignieta.

In fine, imi pare rau pentru tine. Sanatate.