| Alex5alex a întrebat:

Salut, știe cine vreun site sau vreo firma ceva sau vreun service sau orice, caut piese pentru un audi A6 C6 motor 3.0 TFSI am nevoie urgentă de evacuare de rs6 model C6 sau ceva de genu asemanator de rs6 model C6 berlina si caut si difuzor spate tot de rs6 si praguri de rs6 idea este ca vreau sa îi fac un Look exterior de RS6 model C6 berlina dar nu găsesc piesele asa ca va rog daca puteți sa imi dați ceva informați, caut tobele sa fie cap coada cu finala cu tipsuri cu totul numai sa le montez, nu conteaz bugetul, numai sa găsesc piesele.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te duci frumos la reprezentanta Audi, si iti aduc aia toate piesele necesare.