| catalin542000 a întrebat:

Salut. Știu ca este o întrebare mai stupida (sa zic asa) dar abia ce am "pus mana" pe un a8 2011 și nu știu de unde sa resetez consumul.

Km-tri stiu sa-i resetez (am buton) dar consumul nici ca nu găsesc de unde sa îl resetez.

Mai am un A6, la ala știu sa resetez, este un buton de reset fix pe maneta de la ștergătoare (sub) dar la A8 nici ca nu stiu.

Poate știți voi sa ma ajutați sau poate, sa existe imposibilitatea de a reseta consumul la un A8?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce este A8 masină? Sau telefon?

| catalin542000 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mașina! La telefon nu cred ca poți reseta consumul?