| Cortex a întrebat:

Se poate sa-mi resetez eu windowsul? Tot timpul cand am avut probleme l-am dus la un hacker si pentru 30 lei imi reseta, dar vreau sa stiu daca e asa de complicat incat eu nu pot.

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi eu din câte ştiu un Windows nu se poate reseta numai reinstala, ceea ce poate o făcut şi Hackerul ăla şi ţi-o mai luat și bani pe asta.Inră aici şi vei ngăsi informaţii despre Windows Xp şi 7 de la a la z:www.winconfig.pro.tc
Succese şi numai bine

| cosmon a răspuns:

Alexxx esti mai inteligent decat el, hard disk-ul se formateaza nu windowsul copil copac

| costymaximus a răspuns:

Dacă ai cd-ul cu windows-ul pe el, poți și tu să reinstalezi windows-ul, nu e mare grozăvie.

| alexxx a răspuns:

Desteptule windowsul nu se poate reseta eventual formatatongue...si cica l-am dus la un hackerlaughing))da ma eee greu plus ca trebuie sa faci ca windowsul cand il pui pe cd sa fie bootabil

Răspuns utilizator avertizat