| SEBI69 a întrebat:

Care-i treaba TPU? Am o intrebare, am o consola ps2 si mama a promis ca-mi cumpara jocul smackdown vs raw 2011, dar nu stiu de unde sa-l iau daca aveti voi, stiti pe cineva care are jocul sau stiti de unde il pot cumpara spuneti-mi (as vrea si o maneta pentru ps2 daca aveti) dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Gabitzu246 a răspuns:

Du-te la media galaxy sau carrefour sau daca nu le gasesti la aceste 2 magazine(cea ce este aproape imposibil) comandal de pe net. Funda?

| christmas10 a răspuns (pentru Gabitzu246):

Salut! Eu pot sa te ajut cu un site care il folosesc sa-mi comand jocuri. Este foarte simplu. Poftim site-u http://www.gamestore.ro/product--WWE-Smackdown-Vs-Raw-2011-PS2--4155.html. Numai bine!