| cocacola007 a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa incep scoala de soferi, in decembrie fac 18. Intrebarea mea este urmatoarea, ca sa scot cazierul trebuie sa merg cu un parinte?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Da poți să te reînscrii.
Dar nu îți place să mai aștepți. Vrei direct la 18 ani. Să știi că șanse la angajare nu ai chiar dacă ai permis auto.
Nu, nu trebuie să mergi cu un părinte. Teduci singur la orice secție de poliție. Îi spui acelui polițist că dorești pentru școala de șoferi și ți-l va da. Se dau în aceiași zi. Nu trebuie să aștepți.

| cocacola007 explică (pentru Anonimuserr):

Daca vrei sa ma crezi, astept momentul asta de 4-5 ani, nu mai am rabdare deloc. E cea mai mare dorinta a mea, sunt mort dupa masini si tot ce tine de el. Multumesc mult pentru raspuns! happy

| Anonimuserr a răspuns (pentru cocacola007):

Cu plăcere. Sper că te-am putut ajuta!

| cocacola007 explică (pentru Anonimuserr):

Am uitat sa precizez, eu vreau sa scot cazierul cand inca nu am 18 ani impliniti? Pot merge singur?

| Anonimuserr a răspuns (pentru cocacola007):

Da sigur că poți merge.

| cocacola007 explică (pentru Anonimuserr):

Ok, m am linistit! laughing

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| reoturbat a răspuns:

Da