| Sorin0072 a întrebat:

am facut pana la masina tractiune spate dimensiunile sunt 225 45 17. Intrebarea e ca pana am facut pe fata si am un cauciuc de aceeasi dimensiune doar ca e alt model. Cel de pe masina e kleber si cel cu care as vrea sa il inlocuiesc e nexen aceeasi dimensiune, afecteaza cu ceva? Ca nu sunt aceeasi marca? Primesc amenda?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar la itp poți avea probleme, în rest nu

| Marcu_Stefan_2001 a răspuns:

Dacă este aceeași dimensiune nu este o problema, polițiștii nu se uita la ce marca este cauciucul, conteaza sa nu fie prea uzat și sa se potrivească ce scrie și pe talon, deci poți pune liniștit ce marca vrei pe cauciuc