| NeedHelp1 a întrebat:

Salut TPU.

Am făcut școala de șoferi demult, am luat permisul dar nu am avut timp sa conduc pentru că l-am luat într-o perioadă mai dificilă.

N-am uitat reguli de circulație etc. doar că nu mă cred că în stare să conduc după o perioadă atât de lungă. Parcările nu le mai știu sigur.

Ce îmi recomandați? Pot sa fac ore de conduc cu un instructor chiar daca am permis?

7 răspunsuri:
| Dragotta a răspuns:

Plateste cateva ore private cu un instructor, nu costa asa mult si iti va da incredere de sine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da poți să iei câteva ore cu un instructor

| ReddY25 a răspuns:

Da

| ReddY25 a răspuns:

Pana iti revii

| UserRo10 a răspuns:

Poti sa iei niste ore la un instructor pentru a-ti reamintii sau cu un membru al familiei cu permis si cu care te simti in largul tau si nu ridica vocea. Este bine la inceput sa ai 4 ochi pe drum decat doar doi ai tai

Răspuns utilizator avertizat
| Mitzupitzu a răspuns:

Nu. Mergi asa cum stii. O sa te injure unii dar o fac pentru ca-s invidiosi.