| anonim_4396 a întrebat:

~! am inceput sa invat pentru permis dar la partea tehnica nu ma descurc, cand este legat de componentele masinii sad cum as putea sa invat mai bine? (daca am fi avut o masina n-as fi fost chiar asa afon. dar din cauza banilor a fost mai greu)

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mai faci chestionare si te obisnuiesti mai usor cu intrebarile, pe www.e-drpciv.ro ai ocazia sa faci un mediu de invatare destul de bun.

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Fa chestionare si in timp o sa vezi ca o sa te desucrci nu este problema!

| baru a răspuns:

Sall! Stai cateva zile intr-un service, si vei sti perfect! Pa

| biamamy a răspuns:

Gasesti aici http://bit.ly/NoUtw6R