| Georgekaka a întrebat:

Am mai pus o 'intrebare' asemanatoare.
Am 17ani. În octombrie fac 18. Vreau sa-mi iau o maşina dispun de 2800 euro. Sunt din focsani.
Aş vrea sa-mi spuneţi ce masina imi recomandati mai jos sunt din Focşani.
Preferinte:
1)BMW
2)Audi
3)Vw(golf)
4)Dacia Logan

Preferinte la comfort:
Scaune incalzite(nu neaparat)
Soubufer(Bass)(nu neaparat)
As vrea sa aiba şi XENON.

As vrea si site unde ati gasit masina as vrea sa fie vanzatorul din Vrancea.

Multumesc. Funda!

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

In bugetul asta cel mai recomandat ar fi un Logan. Intr-adevar, gasesti si pisicute si ursuleti si alte masini nemtesti, problema e taxa, care iti depaseste bugetul. In cazul Loganului e alta treaba.

| Georgekaka explică (pentru Minks):

Aha dar la logan as vrea sa-i fac cateva modificari cum ar fi:subufer, faruri xenon, si as vrea sa-i scot manerele

| Minks a răspuns (pentru Georgekaka):

E problema ta ce vrei sa ii faci.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiind din Focsani, mai bine-ti iei o vaca.