| 1234567890123 a întrebat:

am nevoie de un opel vectra a, de prerferinta dupa 1990, pe benzina, motor:1.6 si sa aiba hayon si sa nu fie inmatriculat, ofer maxim 300 de euro. Daca detineti unul, sau gasiti ceva pe internet, va rog contactati-ma.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te incadrezi cu banii sa cumperi asa ceva, dar e mai greu sa-l gasesti.
Vorbeste si cu cei care aduc masini din afara, poate iti pot aduce ei unul, desi in 300e abia daca renteaza transportul, daca cumpara masina cu vreo 50 de euro.
http://www.tocmai.ro/opel-vectra-fabricatie-1993-1-6-benzina-18473708.html
http://www.tocmai.ro/opel-vectra-1993-18366615.html

| 1234567890123 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Asta este inmatriculata, eu vreau eninmatriculata

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru 1234567890123):

Cu ce te deranjeaza daca e inmatriculata? Faci act de vanzare-cumparare cu proprietarul, ii lasi lui actele sa faca ce stie, si tu iti iei masina.
Daca vrei sa faci recarosare, e mai bine, ca poti dovedi provenienta pieselor, daca ai acte de la masina donatoare.

| Tw1sTer a răspuns:

La 300 de euro il gasesti avariat si cu greu in Germania iti trebuie macar 500 de euro