| elyian a întrebat:

Am o dacia nova pe gaz, nu mi-a facut probleme niciodata dar de un timp cand merg mai mult cu ea si se incinge motorul scade relantiul. De la 900-1000 de rotatii scade la 400-500 si nu stiu de ce. Are cineva idee de ce si ce ar trebui sa fac ca sa scap de problema asta?

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Deschide topic aici: http://www.daciaclub.ro/....../index.php
Cea mai buna metoda de a invata problemele unei masini cu ajutorul internetului este sa intri pe forumurile destinate unei singure marci/unui singur model, pe forumuri "diverse" ca aici, rar ai norocul sa gasesti pe cineva care sa se priceapa la fix, la masina ta.